Denizyolu Taşımacılığı

Device

Denizyolu Taşımacılığı

Profesyonel Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde, armatörlerle yapmış olduğumuz anlaşmalar, geniş acente ağımız ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile dünya genelinde müşterilerimize kıtalararası akılcı lojistik çözümler sunmaktayız. Türkiye’nin Gemlik, İstanbul, İzmit, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından, deneyimli personelimizle konteyner taşımacılığında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kadromuz, yükün gümrüklenmesinden teslimatına kadar tüm operasyonel bilgileri size doğru ve zamanında aktarmaktadır.

Konteyner taşımacılığında sunduğumuz hizmetler:

• Haftalık düzenli seferler.

• FCL Konteyner İthalat / İhracat taşımaları.

• ICL Konteyner İthalat / İhracat taşımaları.

• Openton, Flatrack, Reefer Iso Tank, Flex vb. konteyner taşımaları.

• Zamanında evrak teslimi.

• Hızlı güvenilir hizmet.

Sunduğumuz hizmetlere ek olarak, ağır tonajlı veya gabari dışı yüklemeleriniz için özel denizyolu taşımalarını organize etmekteyiz.

Denizyolu Taşımacılığının Avantaj ve Dezavantajları

Denizyolu taşımacılığı, taşımacılık hizmetleri arasında en sık tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Bunun en önemli sebeplerinin başında denizyolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajları gelmektedir. Denizyolu taşımacılığı birçok özel ve önemli avantaja sahiptir. Bunların yanında düşünülmesi gereken olumsuzluklar olabilmektedir. Denizyolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajları konusunda taşımacılık hizmeti alırken düşünülüp uygulanması gereken işlemler bulunmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı sayesinde oldukça fazla yükü tek seferde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Denizyolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajları açısından en önemli husus hiç kuşkusuz bu özellik olmaktadır. Bunun yanı sıra denizyolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajlarıiçin en önemli ikinci avantaj maliyet olmaktadır. Denizyolu taşımacılığı mevcut yüklerin taşınması maliyetinde en uygun taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı uluslararası taşımacılığa oldukça müsait olmaktadır Oldukça fazla yol üzerinden uluslararası denizyolu taşımacılığı kolaylıkla yapılabilmektedir. Denizyolu taşımacılığı avantajları ve dezavantajları için bu durum önemli bir artı olmaktadır. Ancak bu avantajların yanı sıra denizyolu taşımacılığı uzun sürelerde teslimat gerçekleştirmektedir. Bu nedenle taşınacak ürüne göre karar verilmesi son derece önemli olmaktadır.